NELER YAPIYORUZ ?

mood yazılım olarak ihtiyacınız olan tüm dijital hizmetleri karşılayacağımızı düşünüyoruz.

NELER YAPIYORUZ ?

Müşterilerimize ne tür hizmetler sağlıyoruz ?
NELER YAPTIK ?

Mobil Uygulama

Mobil cihaz kullanımının son derece arttığı bu yıllarda hedef kitlesine ulaşmayı amaçlayan işletmeler de mobil uygulamalar ile ilgileniyor. Müşterilerine istedikleri zaman ve istedikleri yerden ulaşım sağlamak ve bilgilendirmek istiyorlar. Günümüzde bilgisayar kullanıcılarının çoğu artık internet bağlantısını bilgisayarlar yerine mobil cihazlardan gerçekleştiriyor. Müşterilerine tüm kanallardan ulaşmayı hedefleyen firmaların değişen müşteri eğilimi sebebiyle mobil dünyada yer alması artık zorunlu bir hale geldi.

Afyon Mobil Uygulama

Mobil uygulamalar müşterilere ulaşmak kadar müşterilerle bağlantı kurmak için de önemli bir araçtır. Bu sebeple firmasını büyütmek isteyen ve firma reklamını yapmak isteyen işletmeler, mobil uygulamaların avantajlarından yararlanıyor.

Mobil cihaz kullanan kişiler her 5-6 dakikada bir akıllı telefonlarını kontrol ediyorlar.Gününün en az 2 saatini mobil cihazdan internete bağlanmak ile geçiriyor.Tablet ve akıllı telefonlar artık herkesin her zaman en yakınında olan iletişim aracı.

Mobil uygulamalar sayesinde müşterilerinizle doğrudan iletişim sağlayabilirsiniz. Şirketiniz hakkındaki en son bilgileri, kampanyaları, ürün veya hizmet bilgilerini müşterilerinize en hızlı şekilde sunabilir ve satışlarınızı artırabilirsniz. Uygulamanıza e-posta adresi ile kayıt olan kişilere daha sonrasında e-posta pazarlaması yapabilirsiniz. Mobil uygulama sayesinde elde ettiğiniz verileri farklı bir pazarlama kanalında etkili şekilde kullanmanıp hedef kitlenize doğrudan ulaşabilirsiniz.