NELER YAPIYORUZ ?

mood yazılım olarak ihtiyacınız olan tüm dijital hizmetleri karşılayacağımızı düşünüyoruz.

NELER YAPIYORUZ ?

Müşterilerimize ne tür hizmetler sağlıyoruz ?
NELER YAPTIK ?

Facebook Reklamları

40 Milyonu aşkın Türk Facebook Kullanıcısına Markanı Tanıtmak Çok Kolay!

Facebook reklamlarının hedef kitle odaklı yapısı sayesinde ürününüzle ya da hizmetinizle ilgilenen tüm Türk kullanıcılara erişebilirsiniz.

Afyon Facebook Reklamları

NEDEN FACEBOOK REKLAMLARI?

Türkiye, Facebook'ta 40 milyonu aşkın kullanıcı ile dünya çapında en fazla kullanıcıya sahip ülkeler arasında yer almakta. Herkesin yer aldığı bu sosyal medya sitesinde markanızın reklamını yapmak ve yeni müşteriler edinmek istemez misiniz?

Facebook reklamlarının hedef kitleye dayalı profil hedefleme sistemi sayesinde, ürünlerinize ya da hizmetlerinize ilgi duyan kişileri hedeflemek çok kolay, sanal ortamdaki satışlarınızı facebook reklamları sayesinde kolayca arttırabilirsiniz.

Yoğun bir facebook kullanıcısı sayesinde hedef kitle ve marka bilinirliğinizi arttırabilir, Facebook üzerindeki sayfanızın beğeni oranını artırabilirsiniz. Size özel tasarlayacağımız reklam görselleriyle markanız Facebook’ta en iyi şekilde temsil edilir.

Örneğin, sadece belirli bir şehirde hizmet veren yerel bir işletmeyseniz, reklamlarınızı sadece o ilde yaşayan Facebook kullanıcılarının görmesini hedefleyebiliriz. Bizlere bu yönde direktif vermeniz yeterli olacaktır.