NELER YAPIYORUZ ?

mood yazılım olarak ihtiyacınız olan tüm dijital hizmetleri karşılayacağımızı düşünüyoruz.

NELER YAPIYORUZ ?

Müşterilerimize ne tür hizmetler sağlıyoruz ?
NELER YAPTIK ?

Web Tasarım ve Gelistirme

Bir firmanın kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi için internet ortamında yayınlanan çevrimiçi sistemlere web sitesive bu sitelerin oluşturulma sürecine web tasarımıdenir.

Metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçlar kullanılarak oluşturulan web sitelerini, aynı sistemdeki bütün web sayfalarının bir araya gelmesi ile oluşan bütün de internet sitesini oluşturur.

Responsive Web Tasarım Nedir?

Responsive tasarım, web sitenize bilgisayar, mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran çözünürlüğüne göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşan dinamik web sayfalarıdır. Bu sayede kullanıcısına kolay kullanılabilirlik ve istediği sayfaya hızlı ulaşmasına olanak sağlamaktadır.

Afyon Responsive Web Tasarım

Türkiye’de 35 milyonun üzerinde internet kullanıcısı bulunmakta ve bu kullanıcıların mobil ve tablet cihazlar üzerinden internete girme ve web sitenize girme oranı ise %38-45 arasıdır.

Kolay kullanım,Şüphesiz ki en önemi ve yararı kolay kullanımdır. Ekranı büyütmeden sadece aşağı ve yukarı çekerek sitenin gezilmesi olanağını sağlar.

Kolay Bakım,eskiden her çözünürlük için yeni bir tasarım kodlanır ve site yazılımı ona entegre edilirdi ve bu yüksek maliyetlere neden olurdu. Şimdileri ise ayrı bir site tasarımı yaptırmak yerine, oluşturulmuş olan tek bir responsive web tasarım sayesinde, tek bir alanadı altında tüm cihazlara hizmet verebilirsiniz.Bu yüzden de web sitenizin bakımı da daha kolay olacaktır.

Arama Motoru Optimizasyonu,responsive web tasarım ile sitenize değer katıp, SEOyapısına kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Web sitenizin URL yapısı aynı kalacağından dolayı arama motorları tarafından bulunmanız daha hızlı gerçekleşecektir.

Düşük Maliyet,Responsive tasarımlar HTML5 ve CSS3 teknolojileri ile oluşturulmaktadır.Tüm tarayıcılarda sağlıklı çalışabilmesi için üst düzey bilgi gerektiren bu çalışmaların sağlıklı bir kodlama çalışması yapılması gerekir.

Afyon Responsive Web Tasarım


Firmanız için Kurumsal Web Siteleri

Günümüzde internet üzerinde azımsanmayacak kadar çok vakit geçiren kişileri ve sanal dünyanın etkisini göz önünde bulunduran şirketler ciddi bir site, web tasarım, tanıtım ve reklam işlerine giriştiler.

Web sayfalarında firmalar, ürün ve hizmetlerinin fiyat ve teknik özelliklerini, resimlerini, videolarını yayınlayabiliyor, verdikleri hizmetler ile ilgili potansiyel müşterilerini bilgilendirebiliyor, firmalarını rahat bir şekilde tanıtabiliyor ve müşterilerine çok hızlı ulaşabiliyorlar.

Tanıtım ve reklam aracı olarak kullanılmasının dışında web tasarımı sonucunda elde edilen web sitelerinin bir diğer önemli noktası da şirket içi internet üzerinde çevrimiçi mağaza gibi işlev görebilmeleridir. Firmalar, ürün veya hizmetlerinin tüm bilgilerini buradan paylaşıp satın alma ve satış işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar.

Web Sitesi Yaptırmanın Önemi

Web tasarımı yaptırmak kadar sonucunda başarıya ulaşmak da oldukça önemlidir. Teknoloji dünyasında ki yerini almayanların sektörünün gerisinde kaldığını düşünürsek ilk olarak kurumsal kimliğinizin oluşturulmasında yarar var. Başarılı bir web sitesi tasarım hizmeti ile:

  • Şirketler aynı şehirde bulunduğu müşterileri ile ayrı bir şehirde veya ülkede bulunduğu müşteriye yakınlığı eşit seviyeye gelecek ve coğrafi uzaklığın bir önemi kalmayacaktır.
  • Web Tasarımı yaptırmak şirket için pozitif bir imaj oluşturacaktır.
  • Şirketler web tasarımı yaptırdıklarında yeniliklerini ve gelişmelerini, müşterilerine duyurabilecek, kampanyalarından haberdar edebilecektir.
  • 7/24 ulaşılabilir olması sayesinde e-ticaret tabanlı olan ve satın alma işlemi yapılan siteler gece gündüz para kazandırmaya devam edecektir.
  • E-Ticaret tabanı ile satış rakamları yukarılara çekilecektir.
  • Arama motorlarında ki aramalarda rahatlıkla bulunabilecek ve müşteri kazanabileceklerdir.
  • Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında birinci sayfada çıkarak sektör rekabetine ortak olabilecekler.
  • Müşterilerine güven aşılayacaklar.
  • Satış ve pazarlama gelirleri artacak.
  • Bir firmanın web sitesinin olması o firma için bir profesyonellik göstergesi olarak algılanır.